Repertoar

Otkazuje se predstava BRAKOLOMIJE 20.10.2019.

Zbog pomeranja snimanja filma u Rusiji, u kome igra i Aleksandar Srećković Kubura, prinuđeni smo da otkažemo predstavu BRAKOLOMIJE zakazanu za 20.10.2019.
Umesto nje odigraće se predstava OPASNA – LJUBAVNA -IGRA.


Repertoar za mesec OKTOBAR 2019. (PDF)

DATUM

PREDSTAVA

TEKST / REŽIJA

VREME

01. Okt. LJUBAV I PADEŽI A. Humbert / V. Lučanin 20.00h
02. Okt. JASMIN NA STRANPUTICI Lj. Lašić / V. Lazić 20.00h
03. Okt. KAD NEKO ZAZVONI A. Pol Antoan / B. Đurović 20.00h
04. Okt. SAMO TRI NOĆI
– premijera –
M.K.S / A.H. / M. Jovičić 20.00h
05. Okt. VLAST B. Nušić / Z. Dorić 20.00h
06. Okt. KĆERI OTVORI OČI C. Neimarević / M. Đorđević 20.00h
07. Okt. IMA PARA NEMA PARA
– I repriza –
po D. Foa / T. Puharić 20.00h
08. Okt. SVINGERI M. Milinković 20.00h
09. Okt. ŽENSKO SRCE U ŠINJELU M. Vitezović / M. Karanović 20.00h
10. Okt. KIRIJA B. Nušić / Z. Dorić 20.00h
11. Okt. ZAVEDI NAS! KOŠTANIN TVIST – komedija- po L. Hibner / A. Šepetkovski 20.00h
12. Okt. PRVA PARNICA B. Nušić / M. Misirača 20.00h
13. Okt. SAMO TRI NOĆI
– I repriza –
M.K.S / A.H. / M. Jovičić 20.00h
14. Okt. MOST LJUBAVI po M. Šizgal / T. Puharić 20.00h
15. Okt. KOŠTANA B. Stanković / V. Mitrović 20.00h
16. Okt. UPOZNAJ MOG TATU A. Ejkborn / S. Koprivica 20.00h
17. Okt. BRAK & MRAK po A. Amuri / T. Puharić 20.00h
18. Okt. KARAMAZOVI F. Dostojevski / V. Lazić 20.00h
19. Okt. OPASNA LJUBAVNA IGRA B. Nušić / V. Mitrović 20.00h
20. Okt. OPASNA LJUBAVNA IGRA B. Nušić / V. Mitrović 20.00h
21. Okt. JAZAVAC PRED SUDOM P. Kočić / M. Laptošević 20.00h
22. Okt. KUM NIJE DUGME I. Panić / T. Puharić 20.00h
23. Okt. ŽENA BEZ SRCA B. Nušić / S. Saletović 20.00h
24. Okt. JASMIN NA STRANPUTICI Lj. Lašić / V. Lazić 20.00h
25. Okt. GLUMICA
– premijera –
B. Knežević / B. Puletić / V. Mitrović 20.00h
26. Okt. CACIJEV USPOMENAR Milan Caci Mihajlović 12.00h
26. Okt. CABARES CABAREI Zijah Sokolović 20.00h
27. Okt. SVE ĆE TO NAROD POZLATITI
– premijera –
L. Lazarević / M. Laptošević 20.00h
28. Okt. VIOLINA, DAIRE I PEGLA – premijera – N. Koljada / S. Bodraža 20.00h
29. Okt. UPOZNAJ MOG TATU A. Ejkborn / S. Koprivica 20.00h
30. Okt. SAMCI I SAMICE R. Vukotić 20.00h
31. Okt. BRAK & MRAK po A. Amuri / T. Puharić 20.00h