fbpx

Repertoar

 

Poštovani,

Do danas, najčešće i ne znajući šta nas čeka sutra, svakodnevno smo izvodili predstave odgovorno i u skladu sa preporukama i merama koje su donosili nadležni organi.

Smatrali smo da nije trenutak za odustajanje!

Pooštravanjem poznatih vam mera na suzbijanju virusa korona i u želji da ne budemo na bilo koji način, od bilo koga, imenovani u suprotnom smislu, od danas nećemo izvoditi predstave ni za dozvoljenih 100, pa ni za 50 lica.

Svi Vi koji ste kupili karte i za predstave sa martovskog repertoara, znate da vam, za ovih bezmalo tri decenije, nijedna neiskorišćena karta, bez pitanja za razlog, nije propala.

To se neće desiti ni u ovakvim okolnostima.

Vaše karte su vaš novac i iskoristićete ga u namenu u koju ste ga i uložili čim se za to steknu okolnosti, vremenski neograničeno, po vašem izboru.

U zdravlju se uskoro gledali!

 


DATUM

PREDSTAVA

TEKST / REŽIJA

VREME

01. Mart IMA PARA NEMA PARA po D. Foa / T. Puharić 20.00h
02. Mart KUM NIJE DUGME I. Panić / T. Puharić 20.00h
03. Mart DR FELER D. Marjanović 20.00h
04. Mart VIOLINA, DAIRE I PEGLA N. Koljada / S. Bodroža 20.00h
05. Mart LJUBAV NA SEOSKI NAČIN R. Vukotić 20.00h
06. Mart SAMCI I SAMICE R. Vukotić 20.00h
07. Mart KIRIJA B. Nušić / Z. Dorić 20.00h
08. Mart ŠVALERI po V. Hola / V. Mitrović 20.00h

XIX MEĐUNARODNI POZORIŠNI FESTIVAL
“SLAVIJA 2020”
09.-16. Marta

09. Mart LJUBAVNA PISMA STALJINU
Planet ART, Zagreb, Hrvatska
H. Majorga / S. Broz 20.00h
10. Mart KOZMETIKA NEPRIJATELJA
Državno dramsko pozorište ” Stefan Kirov
Bugarska
A. Notomb / A. Notomb / P. Denčev 20.00h
11. Mart PLAHA
Akmolinsko oblasno rusko dramsko pozorište Kazahstan
Č. Aitmatov / S. Dyikanbaev 20.00h
12. Mart SVE ĆE TO NAROD POZLATITI
Pozorište SLAVIJA, Srbija
L. Lazarević / M. Laptošević 20.00h
13. Mart GOSPOĐA
Buinsko državno dramsko pozorište Tatarstan, Ruska Federacija
I. Turgenjev / T. Kulov 20.00h
14. Mart AKO SUTRA NIKAD NE DOĐE
Republičko pozorište beloruske drame Minsk, Belorusija
D. Bogoslavski / A. Hartsuyen 20.00h
15. Mart MISTERIJA STARE KUĆE
Vladimirsko akademsko dramsko pozorište Vladimir, Rusija
O. Gugina / Y. Belyayeva 20.00h
16. Mart KOMIČAR
Državno lutkarsko pozorište, Bugarska
Dž. Juro / N. Miteva 20.00h
17. Mart UPOZNAJ MOG TATU A. Ejkborn / S. Koprivica 20.00h
18. Mart JASMIN NA STRANPUTICI Lj. Lašić / V. Lazić 20.00h
19. Mart LOPUŽE B. Nušić / V. Mitrović 20.00h
20. Mart OPASNA-LJUBAVNA-IGRA B. Nušić / V. Mitrov 20.00h
21. Mart PRVA PARNICA – šala u tri čina – B. Nušić / M. Misirača 20.00h
22. Mart. SEX BOMB R. Vukotić 20.00h
23. Mart MAJ NEJM IZ MITAR V. Ognjenović / Lj. Blagojević 20.00h
24. Mart ZAVEDI NAS! KOŠTANIN TVIST – komedija – po L. Hibner / A. Šepetkovski 20.00h
25. Mart PERVERZIJE U ČIKAGU po D. Memetu D. Marjanović 20.00h
26. Mart SAMCI I SAMICE R. Vukotić 20.00h
27. Mart ŠVALERI po V. Hola / V. Mitrović 20.00h
28. Mart CABARES CABAREI Zijah Sokolović 20.00h
29. Mart BRAK & MRAK po A. Amuri / T. Puharić 20.00h
30. Mart JASMIN NA STRANPUTICI Lj. Lašić / V. Lazić 20.00h
31. Mart IMA NEŠTO ŠTO BI TREBALO DA ZNAŠ po F. Zelera / I.M.Ljuština 20.00h